Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm

Arpa Unu 1 Kg

36,00 ₺

Un, gıda sektöründe çok geniş bir alanda kullanılmaktadır. Tatlı ve tuzlu yiyecekler, çorba ve yemekler için tercih edilen un elde edildiği tahıla göre de farklılık gösterir. Tahılın besin değeriyle kendine has bir özellik taşıyan un, birkaç türde tüketiciye ulaşır.Arpa Unu Nedir?Arpa tahılından elde edilen bir un çeşidi olan arpa unu, pek çok ülke..

Hızlı Görünüm

Arpa Unu 25 Kg

845,00 ₺

Arpa Unu 25 Kg..

Hızlı Görünüm

Çocuk Siyez Tarhanası 500 gr

83,00 ₺

Çocuk Siyez Tarhanası 500 gr İçindekiler: Devrekani Dev A Siyez Unu,yoğurt,domates,kırmızı biber,kuru soğan,nane,ısırgan otu, tuz,havuç,ekşi maya,Çocuk tarhanamız şirketimiz tarafından TR-43-K-008697 işletme kayıt nolu üretim tesisinde  tamamen geleneksel yöntemle üretilip paketleme tesisimizde paketlenmiştir.Siyez genetik yapısının deği..

Hızlı Görünüm

Elma Sirkesi 500 ml

95,00 ₺

Ev yapımı Elma Sirkesi;Tamamen doğal yollarla fermente edilerek üretilmiş ve temiz meyvelerden yapılan sirke ise bedenimize şifa sağlayacaktır.  Sanayi tipi üretimde 2-3 aylık sirkeleşme süreci birkaç güne düşürülmekte hatta hatta saf asetik asit seyreltilerek de sirke üretimi yapılmaktadır. Böyle bir durumda ise doğal bir fermantasyondan söz ..

Hızlı Görünüm

Kastamonu Organik Siyez Unu 1000 Gr

78,00 ₺

Kastamonu Organik  Siyez Unu 1000 GrSertifikalı Organik Kastamonu  Siyez Buğdayından öğütülmüş, katkısız saf organik siyez unudur.Siyez Unu:5262 sayılı Organik Tarım Kanunu 27676 sayılı Organik tarım esaslarına uygun olarak üretilmiştir.Anadolu Ekolojik Ürünler Kontrol ve Sertifikasyon Ltd. Şti. (TR-0T-0012) tarafından sertifikalanmıştır...

Hızlı Görünüm

Kastamonu Pilavlık Siyez Bulguru 25 Kg

1.420,00 ₺

“BULGUR AŞI TEMEL TAŞI” Siyez hububatlardan buğdayın atası ve en doğal hububat olarak bilinir. Siyez Bulgurumuz tescilli ve Coğrafi Alan İşaretli Kastamonu siyez buğdayından, Türk Patent ve Marka Kurumunun Kastamonu Siyez Bulguru için belirlediği üretim tekniklerinden Geleneksel Üretim yöntemine uygun olarak üretilmiştir. Kastamonu S..

Hızlı Görünüm

Kastamonu Siyez Bulguru 1000 gr

67,00 ₺

“BULGUR AŞI TEMEL TAŞI” Siyez hububatlardan buğdayın atası ve en doğal hububat olarak bilinir. Siyez Bulgurumuz tescilli ve Coğrafi Alan İşaretli Kastamonu siyez buğdayından, Türk Patent ve Marka Kurumunun Kastamonu Siyez Bulguru için belirlediği üretim tekniklerinden Geleneksel Üretim yöntemine uygun olarak üretilmiştir. Kastamonu S..

Hızlı Görünüm

Kavılca Unu 1000 Gr

56,00 ₺

Kavılca: Anadolu topraklarında yetişen, en eski buğday türlerinden biridir. Almanya’da emm er, Anadolu’da Kavılca, Ernik, Çatal Siyez, Garıklı buğdayı olarak bilinir. Ülkemizde yetiştiriciliği devam eden genetiği korunmuş son iki buğday türünden biridir. Besin değeri yüksek, kendine has bir aromaya sahiptir. Siyez buğdayı gibi kavuzlu ..

Hızlı Görünüm

Mısır Unu 25 kg

970,00 ₺

Kastamonu Yöresinde üretilen Taş Değirmende öğütülmüş mısır unu. Mısır Unu nasıl yapılır? Mısır bitkisi, yabani otsu bir bitkiden türediği bilinmektedir. Güney Amerika'dan diğer ülkelere yayılmıştır. Mısır, nemli toprak ve ılık bir iklimi sevmektedir. Türkiye'de hemen hemen her bölgemizde yoğun olarak kullanılmaktadır. Mısırın e..

Hızlı Görünüm

Organik Alıç Sirkesi 500 ml

95,00 ₺

Doğal Fermante Sirke; Tamamen doğal yollarla fermente edilerek üretilmiş ve temiz meyvelerden yapılan sirke ise bedenimize şifa sağlayacaktır.  Sanayi tipi üretimde 2-3 aylık sirkeleşme süreci birkaç güne düşürülmekte hatta hatta saf asetik asit seyreltilerek de sirke üretimi yapılmaktadır. Böyle bir durumda ise doğal bir fermantasyondan ..

Hızlı Görünüm

Siyez Arpa Şehriye 400 gr

41,00 ₺

Siyez Arpa Şehriye;Siyez Arpa Şehriye, Devrekani Deva Gıda siyez buğdayı üretim ve siyez unu haline getirilmesini kendi bünyesinde bulunan Taş Değirmende günlük olarak yapmaktadır.  Siyez Buğdayının un ve unlu mamüllerini en sağlıklı şekilde üretmeye özen göstermekte ve iç pazara kastamonudepo.com ve değişik satış plat..

Hızlı Görünüm

Siyez Buğdayı (Kabuklu) 1 Kg.

35,00 ₺

Siyez Buğdayı Nerede Yetişir;Siyez Buğdayı, insan yaşamını ekonomik ve kültürel olarak etkilerken, insan da buğdayın evrimini etkilemiştir. İlk tarım köylerinde ekilen iki çeşit buğday vardır; bunlar Siyez ve Gernik (Garıklı, Kavılca, Spelt) dir. Bu buğday türleri yabani atalarına göre biraz daha iri taneli ama kavuzlu ve başağı taşıyan sapları yar..

Hızlı Görünüm

Siyez Buğdayı (Taneli) 1 Kg

48,00 ₺

Doğal Siyez Buğdayının Kabuğu Alınmış ve Temizlenmiş halidir.SİYEZ BUĞDAYI:Gerçekten buğday türlerinin atası siyez mi?Kimi kaynaklara göre 12 bin yıl, bazı kaynaklara göre ise 10 bin yıl öncesine dayanan bir buğday çeşidi olan Siyez, modern buğdayın atası olarak bilinmektedir. Genetiği ile oynanmamış tek buğday türüdür. Siyez Buğdayı Kastamonu ve i..

Hızlı Görünüm

Siyez Tarhanası (Ege Bölgesi) 500 gr

83,00 ₺

Siyez Ege Tarhanası, Kastamonu yöresinde yetiştirilen Ata tohumu siyez buğdayının taşdeğirmende öğütülmesi elde edilen ve doğallığını kaybetmeyen ışıl ve kimyasal işleme tabi tutulmayan ve hiçbir katkı maddesi bulunmayan Siyez Unundan butik üretim olarak geleneksel yöntemle yapılmıştır.  Kastamonu Depo siyez buğdayı üretim ve işleme işlemini v..

Hızlı Görünüm

Siyez Tarhanası 500 gr

83,00 ₺

Kastamonu Siyez Buğdayından yapılan Devrekani Dev-A Siyez unu ile üretilmiştir.Siyez tarhanamız, şirketimiz üretim tesisinde, yöresel formüle göre, besin değeri güçlendirilerek, geleneksel yöntemle üretilip paketlenmiştir.İçindekiler: Siyez unu, Domates, Kırmızı ve Yeşil biber, Acı biber, Soğan, Sarımsak, Dereotu, Yoğurt, Darak dalı otu, Nane,..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 31 (3 Sayfa)