Mormiksli Siyez Unu 500g

Mormiksli Siyez Unu 500g

0 yorum 0 satıldı. Sadece 100 kaldı
62,00 ₺
Marka:
Ürün Kodu: 8682655055134
Stok Durumu: 100
Görüntülendi 1316

Ürün Açıklaması

Mormiksli Siyez Unu 500g

Mormiks Nedir? 

MorMiks İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Avcılar Kampüsü içerisinde yer alan Teknokent Bölgesi'nde Sankara Beyin ve Biyoteknoloji Araştırma Merkezi'nde, bilimsel çalışmalar sonucu geliştirilen, kırmızı ve mor meyve-sebzelerden elde edilen antosiyanin kaynağı bir Ar-Ge ürünüdür.

Mormiks ile yapılan ekmek ve unlu mamüller daha düşük glisemik indekse sahiptir.

Mormiks, doğal antioksidan kaynağıdır.

MorMiks, %100 doğaldır, yapay renklendirici içermez.

Mormiks" veya "MorMiks" ile yapılan ürünlere, birkaç damla limon damlatılması durumunda renk kırımızı-pembe olacaktır. Bu test, "Mormiks" in gerçek ve doğal olduğunu gösterir. Yapay renklendirici kullanılarak hazırlanan ürünlerde böyle bir renk değişimi gözlenmez.

Vegan ve Vejetanlar için uygundur.

Mormis Siyez Unu;

Mormiks ürünü ile gluten açısından çok düşük olan ve ata tohumu Siyez Buğdayından Taşdeğirmende öğütülerek tamamen doğal yapısıyla elde edilen Siyez ununu belirli ölçülerde karıştırırak hem mormiks'in hemde siyezin değerlerini birleştirdik. 

Mormiks siyez unundan yapılan ekmek ve unlu mamullerin düşük glisemiks ve besleyici özelliği ile daha sağlıklı bir yaşam sürmenize yardımcı olacaktır. 

Kullanılışı: Mormiks Siyez Unumuz ile Hazırlayacağınız hamuru iyice mor olana kadar yoğurun ve dilediğiniz ürünü İster ekmek hamuru yapın, ister kek, isterseniz de diğer hamur işlerinden yapabilirsiniz. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi